30-07-2020
Diesel
Automaat
52.381 km
1.995 cc
6.7 l/100km
30-07-2020
Diesel
Automaat
52.381 km
1.995 cc
6.7 l/100km
| Kenteken | VGZ-08-P Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Transit Custom |
| Tellerstand |
52.381 km, op 21-06-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 340 2.0 TDCI L2H1 DC / 170Pk Automaat |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
FCC
|
| RDW variant |
BLFB1GBX
|
| RDW uitvoering |
M6AGCSABCAIBD
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CUSTOM
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1005*18 |
| Omschrijving defect | De onderste wieldraagarmen zijn mogelijk niet goed gelast. Lasnaden kunnen ontbreken of zijn gedeeltelijk gelast. |
| Materiële gevolgen | Losraken van de wielophanging, verliezen van de controle over het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een merkdealer. Deze zal de lassen van de wieldraagarmen inspecteren en zo nodig wordt het onderdeel vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De linker onderste wieldraagarmen zijn mogelijk niet goed gelast. Lasnaden kunnen ontbreken of zijn gedeeltelijk gelast. De linker onderste draagarm kan scheurvorming vertonen. |
| Materiële gevolgen | Losraken van de wielophanging, verliezen van de controle over het voertuig. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een merkdealer. Deze zal de lassen van de wieldraagarmen inspecteren en zo nodig wordt het onderdeel vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Ledig gewicht |
2087 kg
|
| Massa rijklaar |
3400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3400 kg
|
| Laadvermogen | 1313 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 63 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-07-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Roll Stability Control |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Xenon verlichting |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.