20-08-2020
Diesel
Handgeschakeld
90.416 km
1.997 cc
6 l/100km
20-08-2020
Diesel
Handgeschakeld
90.416 km
1.997 cc
6 l/100km
| Kenteken | VGS-19-B Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | VIVARO |
| Tellerstand |
90.416 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 CDTI L3H1 Edition AIRCO CRUISE NAVIGATIE 3 ZITPLAATSEN |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
AHKK-B2F01E
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*10 |
| Omschrijving defect | Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
148 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Afmetingen | 531,00 x 192,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1660 kg
|
| Massa rijklaar |
3100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3100 kg
|
| Laadvermogen | 1440 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-05-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Geluidwerend glas |
| Gesloten achterdeuren |
| grijs kenteken |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| hill hold functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| i.o Imperiaal |
| i.o Lichtmetalen velgen |
| Laadruimte betimmerd |
| Leesverlichting in de hemel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-pack |
| Multimedia-voorbereiding |
| N.A.P. kilometer Check |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map |
| Navigatie full map |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Optie-pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Scheidingswand zonder ruit |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreking |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.