29-07-2020
Diesel
Handgeschakeld
127.510 km
1.997 cc
5.7 l/100km
29-07-2020
Diesel
Handgeschakeld
127.510 km
1.997 cc
5.7 l/100km
| Kenteken | VGN-98-J Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | VIVARO |
| Tellerstand |
127.510 km, op 16-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 2.0 CDTI L3H1 L3H1 DC Airco Navi Camera PDC Stoelverw |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
AHKK-C2F01U
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*09 |
| Omschrijving defect | Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
150 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Afmetingen | 531,00 x 192,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1744 kg
|
| Massa rijklaar |
2910 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2910 kg
|
| Laadvermogen | 1166 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-05-2027 |
| 6 versnellingen |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterruitwisser |
| Achteruit rij camera |
| Achteruitrijcamera |
| Achteruitverwarming |
| Afwerkvloer laadruimte met antislip |
| Airbag passagier |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| AUX/USB ingang |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurders stoel in hoogte verstelbaar |
| Bestuurders stoel met armleuning |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dubbele airbags |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lat om lat betimmering laadruimte |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel |
| Radio |
| Radio usb met stuurbediening |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenwand met ruit |
| Twee achterdeuren |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorruitverwarming |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.