09-07-2020
Diesel
Handgeschakeld
112.189 km
1.968 cc
7 l/100km
09-07-2020
Diesel
Handgeschakeld
112.189 km
1.968 cc
7 l/100km
| Kenteken | VGJ-15-F Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER |
| Tellerstand |
112.189 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | Servicewagen 2.0 TDI 110pk euro6 L2H1 Comfortline Airco, CruiseControl, Sortimo Inrichting RIJKLAARPRIJS! |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
7J0
|
| RDW variant |
GCXHC300X0
|
| RDW uitvoering |
LNFM52Z1116NVR24BH2B
|
| RDW handelsnaam |
TRANSPORTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0130*34 |
| Omschrijving defect | Door ontbrekende afdichting bestaat de kans dat er vocht kan binnendringen in de bowdenkabel van de voorportieren. |
| Materiële gevolgen | Als het vocht in de kabels bevriest kunnen de bestuurders- en bijrijdersportier mogelijk onbedoeld opengaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Bij alle betrokken auto's worden bowdenkabels met verbeterde afdichting gemonteerd. Om het binnendringen van water te voorkomen, worden er tevens afdichtfolies op de portiersloten geplakt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 555 7000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
171 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Afmetingen | 530,00 x 190,00 x 199,00 cm |
| Ledig gewicht |
1842 kg
|
| Massa rijklaar |
3000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3000 kg
|
| Laadvermogen | 1158 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 55 à € 55 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-07-2026 |
| - BANKSCHROEF |
| - SORTIMO INRICHTING (kasten) |
| 1e eigenaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| antenne |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| APK bij aflevering |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| garantie |
| grijs kenteken |
| handgeschakeld |
| Hill hold-functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| incl boekjes |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| signaal vergeten verlichting |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Tussenschot volledig |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.