12-05-2020
Diesel
Automaat
62.147 km
1.995 cc
6.6 l/100km
12-05-2020
Diesel
Automaat
62.147 km
1.995 cc
6.6 l/100km
| Kenteken | VGF-78-F Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Tellerstand |
62.147 km, op 03-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Frozen White (wit) |
| Uitvoering | 320 2.0 TDCI L2H1 Sport 185PK Automaat 2x Schuifdeur Trekhaak !!Nieuwe Distributieriem!! Camera Elek. voorstoel Blind-Spot Stoel/voorruitverwarming *Dealer Onderhouden* |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
FCC
|
| RDW variant |
BCFB1ASX
|
| RDW uitvoering |
S3AGCSABCAIDD
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CUSTOM
|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1005*17 |
| Ledig gewicht |
2010 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 1190 kg |
| Trekgewicht geremd | 1850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 61 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| aanhanger assistent |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automaat |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bedrijfswagenhoogte H1 |
| Bedrijfswagenlengte L2 |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bijrijdersbank |
| BLIS dodehoek detector |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED laadruimteverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Nieuwe APK bij aflevering |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Pech-hulpverlening 12 mnd. |
| Radio |
| Regensensor |
| Reservewiel |
| Rijstrooksensor |
| Roll Stability Control |
| Side-skirts |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| USB aansluiting |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorspoiler |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Winterpack |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
| zijwind assistent |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.