04-06-2020
Diesel
Handgeschakeld
190.498 km
1.997 cc
5.7 l/100km
04-06-2020
Diesel
Handgeschakeld
190.498 km
1.997 cc
5.7 l/100km
| Kenteken | VGD-19-G Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Vivaro |
| Tellerstand |
190.498 km, op 23-09-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.0 CDTI L3H1 DC Edition dubbele Cabine |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
AHKK-C2F01U
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*08 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
150 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Afmetingen | 531,00 x 192,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1744 kg
|
| Massa rijklaar |
2910 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2910 kg
|
| Laadvermogen | 1166 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 51 à € 51 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-10-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houten vloer in laadruimte |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.