13-03-2020
Diesel
Automaat
51.436 km
1.997 cc
5 l/100km
13-03-2020
Diesel
Automaat
51.436 km
1.997 cc
5 l/100km
| Kenteken | VFN-86-K Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | VIVARO |
| Tellerstand |
51.436 km, op 20-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Donker |
| Uitvoering | 2.0 CDTI 122pk Edition Automaat 3Zits Euro6 |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
AHK8-B2F01A
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*10 |
| Omschrijving defect | Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden. |
| Materiële gevolgen | Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
193 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Afmetingen | 461,00 x 192,00 x 195,00 cm |
| Ledig gewicht |
1745 kg
|
| Massa rijklaar |
2740 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2740 kg
|
| Laadvermogen | 995 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-03-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag-pakket |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bijrijdersbank |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Camera-pakket |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| metaalkleur |
| MFT Stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia navigatiepakket |
| navigatiesysteem full map |
| Optie-pakket |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Technologie-pakket |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.