22-03-2013
Diesel
Automaat
129.952 km
2.143 cc
8.2 l/100km
22-03-2013
Diesel
Automaat
129.952 km
2.143 cc
8.2 l/100km
| Kenteken | VD-085-B Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO |
| Tellerstand |
129.952 km, op 22-08-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 116 CDI Airco nav 163 Pk automaat Keurige Vito |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
639/4
|
| RDW variant |
VAA31280N
|
| RDW uitvoering |
3A2G1S33
|
| RDW handelsnaam |
VITO
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0458*04 |
| Plaats chassisnummer | schutbord motorruimte |
| Omschrijving defect | Er is een softwareupdate beschikbaar voor het motorbesturingssysteeem. |
| Materiële gevolgen | Een verbetering van de uitsoot van de NOx-Emissies. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de besturingseenheid updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Bij bepaalde klimaatomstandigheden kan na verloop van tijd een chemische verandering ontstaan in het drijfgas van de gasgenerator van bepaalde Takata-airbags. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval waarbij de airbag wordt geactiveerd, kan deze verandering ertoe kunnen leiden dat de gasgenerator scheurt als gevolg van een verhoogde interne druk. In dat geval zou de airbag geen beschermende werking hebben en zouden de inzittenden verwondingen kunnen oplopen doordat de delen van de gasgenerator loskomen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
216 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8.2 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.9 l/100 km
|
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Ledig gewicht |
1920 kg
|
| Massa rijklaar |
2800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2800 kg
|
| Laadvermogen | 880 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 57 à € 57 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-03-2027 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Houten vloer in laadruimte |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.