04-09-2019
Diesel
Handgeschakeld
63.363 km
1.598 cc
6 l/100km
04-09-2019
Diesel
Handgeschakeld
63.363 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | VBS-84-G Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Vivaro |
| Tellerstand |
63.363 km, op 01-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 CDTI L1H1 Edition EcoFlex | 125PK | Euro 6 | LED | Camera | Navigatie | Cruise | Airco | PDC | Eco |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
F7
|
| RDW variant |
D113
|
| RDW uitvoering |
BF15B2
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO-B
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0575*22 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 500,00 x 196,00 x 197,00 cm |
| Ledig gewicht |
1692 kg
|
| Massa rijklaar |
2960 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 80 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2960 kg
|
| Laadvermogen | 1268 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 3 |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-02-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterklep |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun |
| Betimmering |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB+ |
| Derde remlicht |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED verlichting laadruimte |
| Mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia systeem |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel |
| Radio |
| SRS |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tussenschot |
| USB-aansluiting |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.