16-08-2019
Diesel
Automaat
199.756 km
1.950 cc
6 l/100km
16-08-2019
Diesel
Automaat
199.756 km
1.950 cc
6 l/100km
| Kenteken | VBN-50-Z Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | V-KLASSE |
| Tellerstand |
199.756 km, op 16-01-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 300d Lang DC Avantgarde |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
639/2
|
| RDW handelsnaam |
V-KLASSE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Omschrijving defect | Door inwendige lekkage van de koelvloeistofpomp kan er koelvloeistof in het vacuumsysteem komen. |
| Materiële gevolgen | Stijging van de temperatuur van de onderdelen kunnen leiden tot brandgevaar. De rembekrachtiger kan na verloop van tijd worden beschadigd waardoor de remmen niet bekrachtigd worden. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een software-update uitvoeren en de elektrische omschakelklep vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| CO2 uitstoot |
157 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
2450 kg
|
| Massa rijklaar |
3100 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 75 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3100 kg
|
| Laadvermogen | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 74 à € 74 per maand |
| APK vervaldatum | 16-01-2027 |
| Achterspoiler |
| Adaptief demping systeem |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| AMG-styling |
| AMG Sport-pakket |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische schuifdeur |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Side-skirts |
| Spiegel-pakket |
| Sportonderstel |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd en geventileerd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.