08-08-2019
Diesel
Automaat
134.500 km
1.950 cc
6.1 l/100km
08-08-2019
Diesel
Automaat
134.500 km
1.950 cc
6.1 l/100km
| Kenteken | VBN-16-R Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | V-klasse |
| Tellerstand |
134.500 km, op 14-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | v300d AMG XXL DC Distr|BURMESTER|Nappa|VOLL |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
639/2
|
| RDW handelsnaam |
V-KLASSE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Omschrijving defect | Door inwendige lekkage van de koelvloeistofpomp kan er koelvloeistof in het vacuumsysteem komen. |
| Materiële gevolgen | Stijging van de temperatuur van de onderdelen kunnen leiden tot brandgevaar. De rembekrachtiger kan na verloop van tijd worden beschadigd waardoor de remmen niet bekrachtigd worden. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een software-update uitvoeren en de elektrische omschakelklep vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Ledig gewicht |
2410 kg
|
| Massa rijklaar |
3100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3100 kg
|
| Laadvermogen | 690 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 74 à € 74 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-08-2026 |
| Achterruit apart te openen |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carbonafwerking interieur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische schuifdeur(en) |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Side-skirts |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.