26-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
197.896 km
1.499 cc
4 l/100km
26-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
197.896 km
1.499 cc
4 l/100km
| Kenteken | VBK-87-L Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | COMBO |
| Tellerstand |
197.896 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | G2o :blanc banquise s (anders) |
| Uitvoering | 1.5D L1H1 Edition |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
E
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
YHWC-G2A021
|
| RDW handelsnaam |
COMBO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0623*05 |
| Omschrijving defect | De gordelspanner van de passagierstoel voor heeft mogelijk een onjuiste spanning voor een zitplaats zonder airbag. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordel voor (buitenzijde) houdt de passagier bij een ernstige botsing mogelijk onvoldoende tegen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze controleert dan de gordelspanner en indien nodig wordt de gordelspanner samen met de veiligheidsgordel vervangen. De voertuigeigenaar wordt verzocht de passagiersstoel niet te gebruiken totdat de gordelspanner is gecontroleerd of vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 6545751 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De nokkenasketting kan mogelijk breken. |
| Materiële gevolgen | Plotseling verlies van de aandrijving wat de kans op een ongeval kan vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de conditie van de nokkenasketting controleren en indien nodig vervangen. Tevens wordt de software van de motorregelmodule bijgewerkt. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| CO2 uitstoot |
112 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Afmetingen | 440,00 x 185,00 x 180,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1980 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1980 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Wegenbelasting | € 41 à € 41 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-10-2025 |
| 17'' Nieuwe velgen |
| Airbag-pakket |
| Airbag bestuurder en passagier |
| Airconditioning |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Bandenspanningscontrole |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia pack |
| Radio AM/FM met USB-aanlsuiting en Bluetooth |
| RDW-leges |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tussenschot volledig |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.