19-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
241.660 km
1.968 cc
7.2 l/100km
19-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
241.660 km
1.968 cc
7.2 l/100km
| Kenteken | VBJ-91-T Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CRAFTER |
| Tellerstand |
241.660 km, op 30-06-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 35 2.0 TDI L3H2 Comfortline |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
SYN1E
|
| RDW variant |
SYBB4ADAUAV3
|
| RDW uitvoering |
NN350NBFM6AX002647MM
|
| RDW handelsnaam |
CRAFTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1613*09 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
189 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7.2 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Afmetingen | 599,00 x 204,00 x 236,00 cm |
| Ledig gewicht |
1931 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1569 kg |
| Trekgewicht geremd | 3000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 58 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-04-2027 |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| hill hold functie |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rubber mat in laadruimte |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Tussenschot volledig |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.