16-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
186.835 km
1.995 cc
6.5 l/100km
16-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
186.835 km
1.995 cc
6.5 l/100km
| Kenteken | VBH-90-T Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Tellerstand |
186.835 km, op 11-10-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 300 2.0 TDCI L2H1 Limited DC, NAVI, CRUISE, ECC-AIRCO, CAMERA, DAB, PDC, LED, BI-XENON, 5-PERS, DUBBEL CABINE, LICHTMETAAL 16" |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
FCC
|
| RDW variant |
YMF61ABX
|
| RDW uitvoering |
D6WJCZCBSAXA
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CUSTOM
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1005*10 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
169 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.1 l/100 km
|
| Afmetingen | 534,00 x 203,00 x 1.965,00 cm |
| Ledig gewicht |
2142 kg
|
| Massa rijklaar |
3000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3000 kg
|
| Laadvermogen | 858 kg |
| Trekgewicht geremd | 2800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 63 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 17-07-2026 |
| aanhanger assistent |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser en sproeier |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bi-Xenon koplampen |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houten vloer in laadruimte |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| wifi |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
| zijwind assistent |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.