29-06-2019
Diesel
Handgeschakeld
162.560 km
1.997 cc
6.5 l/100km
29-06-2019
Diesel
Handgeschakeld
162.560 km
1.997 cc
6.5 l/100km
| Kenteken | VBF-59-D Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Tellerstand |
162.560 km, op 01-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 300 2.0 TDCI Dubbele Cabine Trekhaak/Carplay/Camera/Navi/Cruise/17" |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
FCC
|
| RDW variant |
YLF61ABX
|
| RDW uitvoering |
D3WGCSABC00XA
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CUSTOM
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1005*13 |
| Omschrijving defect | De 15 Amp�re zekering voor de elektrische waterpomp zal waarschijnlijk de waterpomp (ROWP) niet kunnen beschermen tegen oververhitting. |
| Materiële gevolgen | Als de ROWP oververhit raakt, kunnen de behuizing en de bedrading van de pomp lokaal smelten |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford-dealer hij zal de zekering in de motor ruimte vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
169 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.1 l/100 km
|
| Afmetingen | 534,00 x 203,00 x 1.958,00 cm |
| Ledig gewicht |
2148 kg
|
| Massa rijklaar |
3000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3000 kg
|
| Laadvermogen | 852 kg |
| Trekgewicht geremd | 2240 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 64 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 6 persoons |
| aanhanger assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dubbele cabine |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen adaptief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.