12-06-2017
Diesel
Automaat
109.950 km
2.987 cc
7 l/100km
12-06-2017
Diesel
Automaat
109.950 km
2.987 cc
7 l/100km
| Kenteken | VBD-70-B Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLE 350 D 4MATIC |
| Tellerstand |
109.950 km, op 20-10-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (9 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 350 d 4MATIC |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
166
|
| RDW handelsnaam |
GLE 350 D 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. deurstyl |
| Omschrijving defect | Er kan water langs de achterzijde het voertuig binnendringen en in de uitsparing van het reservewiel terechtkomen in de kofferruimte. |
| Materiële gevolgen | Het water kan in contact komen met de regeleenheid van de brandstofpomp. Als gevolg daarvan kan de brandstoftoevoer naar de motor onderbroken worden waardoor de motor plotseling kan uitvallen met een ongeval als gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Wij zullen het voertuig controleren op het binnendringen van water. Indien dit het geval is zullen wij dit bijwerken en in dat geval de regeleenheid van de brandstofpomp vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
187 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Ledig gewicht |
2265 kg
|
| Massa rijklaar |
2900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2900 kg
|
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht geremd | 2900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 71 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoek detectie |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + DVD |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Premium kleur |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Treeplanken |
| Trekhaak |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.