11-05-2016
Diesel
Handgeschakeld
141.073 km
2.198 cc
Onbekend
11-05-2016
Diesel
Handgeschakeld
141.073 km
2.198 cc
Onbekend
| Kenteken | VBB-67-N Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT |
| Tellerstand |
141.073 km, op 24-09-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 350 2.2 TDCI L4H1Oprijwagen Tijhof 1400kg! Laadvermogen |
| Carrosserievorm | Chassis cabine |
| RDW type |
FDD
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm by vooras |
| Catalogusprijs |
€ 47.367
|
| Bruto BPM |
€ 11.460
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2016 |
| Datum eerste toelating |
11-05-2016
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
18-03-2020
|
| APK geldig tot |
06-05-2026
|
| Ledig gewicht |
2050 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1450 kg |
| Trekgewicht geremd | 1950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 60 à € 60 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-05-2026 |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Radio |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.