12-11-2015
Diesel
Handgeschakeld
114.472 km
2.198 cc
7.6 l/100km
12-11-2015
Diesel
Handgeschakeld
114.472 km
2.198 cc
7.6 l/100km
| Kenteken | VBB-12-K Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT |
| Tellerstand |
114.472 km, op 16-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 310 2.2 TDCI L2H2 Trend Airco/Cruise/Camera |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
FCD
|
| RDW variant |
CYF51ACX
|
| RDW uitvoering |
E3WJBZCASAUA
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1100*03 |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm by vooras |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
200 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7.6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Afmetingen | 553,00 x 206,00 x 2.500,00 cm |
| Ledig gewicht |
2031 kg
|
| Massa rijklaar |
3100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3100 kg
|
| Laadvermogen | 1069 kg |
| Trekgewicht geremd | 2750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 61 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 05-03-2027 |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Betonplex in laadruimte |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.