12-03-2013
Diesel
Handgeschakeld
342.018 km
1.968 cc
9.1 l/100km
12-03-2013
Diesel
Handgeschakeld
342.018 km
1.968 cc
9.1 l/100km
| Kenteken | VB-916-X Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CRAFTER |
| Tellerstand |
342.018 km, op 06-11-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 32 2.0 TDI L2H3 MOTOR DEFECT |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
2EKE2
|
| RDW variant |
LM4C1320N
|
| RDW uitvoering |
MED24TB3
|
| RDW handelsnaam |
CRAFTER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0514*04 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Catalogusprijs |
€ 47.628
|
| Bruto BPM |
€ 11.522
|
| Import auto | Nee uit Nederland |
| Bouwjaar | 2013 |
| Datum eerste toelating |
12-03-2013
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
12-03-2013
|
| APK geldig tot |
10-07-2026
|
| Omschrijving defect | Bij de voorairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen. |
| Materiële gevolgen | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 5557000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
239 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9.1 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 147 km/h |
| Ledig gewicht |
2071 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 1129 kg |
| Trekgewicht geremd | 2800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 63 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 10-07-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.