01-06-2011
Diesel
Automaat
330.264 km
2.987 cc
8.6 l/100km
01-06-2011
Diesel
Automaat
330.264 km
2.987 cc
8.6 l/100km
| Kenteken | VB-737-Z Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Viano |
| Tellerstand |
330.264 km, op 04-09-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zilver |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 CDI 225pk 6 Cil. DC VERKOCHT ! ! ! |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
639/2
|
| RDW handelsnaam |
VIANO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Plaats chassisnummer | schutbord motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
226 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8.6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Ledig gewicht |
2255 kg
|
| Massa rijklaar |
3050 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3050 kg
|
| Laadvermogen | 795 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 69 à € 69 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
2 gebreken geconstateerd
| Achterklep met ruit |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dubbele cabine |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Sidebars |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon verlichting |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.