25-10-2013
Diesel
Handgeschakeld
244.622 km
1.968 cc
8.2 l/100km
25-10-2013
Diesel
Handgeschakeld
244.622 km
1.968 cc
8.2 l/100km
| Kenteken | VB-508-G Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER |
| Tellerstand |
244.622 km, op 19-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | CANDY WEISS (wit) |
| Uitvoering | 2.0 TDI BM L1H1 4Motion | LUCHTVERING |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
7J0
|
| RDW variant |
GCFCA280X1
|
| RDW uitvoering |
NNAM6500516NVR07MQG3
|
| RDW handelsnaam |
TRANSPORTER
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0130*09 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
216 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8.2 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Ledig gewicht |
1971 kg
|
| Massa rijklaar |
2800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2800 kg
|
| Laadvermogen | 829 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 61 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
4 gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 2e eigenaar |
| 4x4 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatiesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel verwarmd |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| LED + BI- xenon verlichting |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luchtvering |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Regensensor en aut. dimm. binnensp |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sperdifferentieel |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Unikleur/pastel |
| Vb air suspension |
| Xenon verlichting |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.