23-11-2020
Diesel
Automaat
116.944 km
1.995 cc
7 l/100km
23-11-2020
Diesel
Automaat
116.944 km
1.995 cc
7 l/100km
| Kenteken | V-99-PGB Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Tellerstand |
116.944 km, op 18-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 TDCI 130Pk L2 Automaat L&R Schuifdeur Airco Cruise Achteruitrijcamera PDCTrend |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
FCC
|
| RDW variant |
BKFB1ABX
|
| RDW uitvoering |
M3AGCSABCAH9D
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CUSTOM
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1005*18 |
| Ledig gewicht |
2155 kg
|
| Massa rijklaar |
2255 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 80 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3400 kg
|
| Laadvermogen | 1245 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| APK vervaldatum | 23-11-2023 |
| 2 achterdeuren zonder ramen |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers en Spiegels in de kleur van de carrosserie |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Driver Assistance Pack |
| Dubbele bijrijdersbank |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Euro 6 |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| Houten zijwanden in de laadruimte |
| KOSTENRIJKLAAR MAKEN MEERPRIJS €799,- |
| LED dagrijverlichting |
| Lederenstuurwiel multifunctioneel |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Roll Stability Control |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Verlengd |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij schuifdeur links |
| Zij schuifdeur rechts |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.