30-11-2015
Diesel
Automaat
139.185 km
2.987 cc
7.5 l/100km
30-11-2015
Diesel
Automaat
139.185 km
2.987 cc
7.5 l/100km
| Kenteken | V-98-NXZ Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | GRAND CHEROKEE |
| Tellerstand |
139.185 km, op 01-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Granite Crystal (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 CRD Summit grijs kenteken |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
WK
|
| RDW handelsnaam |
GRAND CHEROKEE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Tellerstand |
139.185 km, op 01-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De krukaspositiesensor werkt mogelijk niet juist. |
| Materiële gevolgen | De motor kan spontaan afslaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit een software update van de motorregeleenheid (PCM). Voor erkende DODGE merkdealers zie:AGT Europe Automotive Import SA : www.agtauto.com/find-a-dealer/ Auto Export Corporation : www.aeceurope.com/haendler/ Klintberg & Way AB : www.kwauto.com/dealer/ |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De hogedrukdieselpomp kan defect raken waardoor defecte componenten in het brandstofsysteem terecht kunnen komen, wat mogelijk tot brandstofgebrek kan leiden. |
| Materiële gevolgen | Door een tekort aan brandstof kan de aandrijfkracht plotseling wegvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de hogedrukdieselpomp vervangen en aanvullende onderdelen van het brandstofsysteem inspecteren en indien nodig vervangen.Voor erkende Chrysler en Dodge dealers zie: AGT Europe Automotive Import SA: www.agtauto.com/find-a-dealer/ of: Auto Export Corporation: www.aeceurope.com/haendler of: Klintberg & Way AB: www.kwauto.com/dealer |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-04265337 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Ledig gewicht |
2277 kg
|
| Massa rijklaar |
2949 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2949 kg
|
| Laadvermogen | 672 kg |
| Trekgewicht geremd | 2774 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 71 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-06-2027 |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| audio installatie high end |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Sportonderstel |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.