28-02-2012
Diesel
Onbekend
Onbekend
2.999 cc
8 l/100km
28-02-2012
Diesel
Onbekend
Onbekend
2.999 cc
8 l/100km
| Kenteken | V-97-NVJ Switch kenteken |
| Merk | FIAT |
| Model | FIAT DUCATO |
| Brandstof | Diesel |
| Carrosserievorm | gesloten opbouw |
| RDW type |
250
|
| RDW variant |
CPMFB
|
| RDW uitvoering |
EY
|
| RDW handelsnaam |
FIAT DUCATO
|
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0044*01 |
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Onlogisch
|
| Toelichting |
In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Afmetingen | 541,00 x 205,00 x 252,00 cm |
| Ledig gewicht |
2041 kg
|
| Massa rijklaar |
2141 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1459 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 20-01-2027 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.