16-10-2018
Benzine
Handgeschakeld
136.980 km
999 cc
5.6 l/100km
16-10-2018
Benzine
Handgeschakeld
136.980 km
999 cc
5.6 l/100km
| Kenteken | V-96-NZD Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT COURIER |
| Tellerstand |
136.980 km, op 26-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.0 Trend EcoBoost S&S |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
JN8
|
| RDW variant |
SFCE1WX
|
| RDW uitvoering |
2AKPZNACMAG
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT COURIER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1349*11 |
| Tellerstand |
136.980 km, op 26-02-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Onlogisch
|
| Toelichting |
In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Afmetingen | 416,00 x 176,00 x 181,00 cm |
| Ledig gewicht |
1225 kg
|
| Massa rijklaar |
1780 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1780 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 895 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 38 à € 38 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-10-2022 |
| Achterklep met ruit |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| DAB |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Rubber mat in laadruimte |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zijruit rechts in laadruimte |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.