18-12-2024
Diesel
Automaat
32.328 km
1.997 cc
Onbekend
18-12-2024
Diesel
Automaat
32.328 km
1.997 cc
Onbekend
| Kenteken | V-96-HPL Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Vivaro |
| Tellerstand |
32.328 km, op 20-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.0 Diesel 180 S&S L3 DC | Zakelijk leasen vanaf €449 p/m |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
L
|
| RDW uitvoering |
EHZ7-32E3DU
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0533*27 |
| Tellerstand |
32.328 km, op 20-02-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De bevestiging van de eerste en/of tweede zitrij is mogelijk onvoldoende sterk. |
| Materiële gevolgen | Bij een ongeval kan de stoel in beweging komen waardoor het risico op letsel verhoogt. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de stoelbevestiging aanpassen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De uitlaatgasemissie uitstoot is mogelijk hoger dan de emissienorm. Het stikstofoxideniveau (Nox) overschrijdt de wettelijke limieten. |
| Materiële gevolgen | Belasten van het milieu. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Afmetingen | 533,00 x 192,00 x 191,00 cm |
| Ledig gewicht |
1846 kg
|
| Massa rijklaar |
3100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3100 kg
|
| Laadvermogen | 1254 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 55 à € 55 per maand |
| APK vervaldatum | 18-12-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achterbank 3-persoons |
| Achterdeuren zonder ruit |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Doorlaadopening |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Kleur wit |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verhoogd laadvermogen |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.