25-03-2019
Diesel
Handgeschakeld
164.619 km
1.560 cc
6 l/100km
25-03-2019
Diesel
Handgeschakeld
164.619 km
1.560 cc
6 l/100km
| Kenteken | V-964-XL Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPY |
| Tellerstand |
164.619 km, op 26-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | Servicewagen 1.6 BlueHDI 95pk euro6 Club M L2H1 BOTT inrichting, Victron omvormer v230, Standkachel, RIJKLAARPRIJS! |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
V
|
| RDW variant |
B
|
| RDW uitvoering |
BHVB-A2A01C
|
| RDW handelsnaam |
JUMPY
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0531*05 |
| Omschrijving defect | De onderste bouten van de veiligheidsgordels zijn mogelijk niet goed vastgedraaid. |
| Materiële gevolgen | De bouten kunnen losraken waardoor de gordel geen of niet voldoende bescherming kan bieden tijdens een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Bij deze actie moet worden gecontroleerd of de bouten juist zijn geplaatst ten opzichte van de gordelbevestigingen en moeten deze indien nodig correct worden geplaatst, en moet het aantrekkoppel van alle onderste bevestigingen van de veiligheidsgordels worden gecontroleerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 2487636 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De achterremslangen kunnen mogelijk beschadigen door bewegingen en wrijving tussen de leiding en een klem. |
| Materiële gevolgen | Als de remleiding doorslijt leidt dit tot remvloeistoflekkage en verminderd of slecht remvermogen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de staat van de remslangen links- en rechtsachter en het indien nodig vervangen van de slangen. Bij alle auto's moet een nieuwe bevestigingsklem worden geplaatst om deze beschadiging in de toekomst te voorkomen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 2487636 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
144 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Afmetingen | 496,00 x 192,00 x 190,00 cm |
| Ledig gewicht |
1484 kg
|
| Massa rijklaar |
2625 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2625 kg
|
| Laadvermogen | 1141 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 47 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| - BANKSCHROEF |
| - BOTT INRICHTING (KASTEN) |
| - VICTRON OMVORMER (voor stroom v230) |
| 1e eigenaar |
| Achterdeuren met ruiten |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| antenne |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| APK |
| APK bij aflevering |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| dealer onderhouden |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Ergonomie-pakket |
| garantie |
| grijs kenteken |
| Halogeen mistlampen |
| handgeschakeld |
| Hill hold-functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| incl boekjes |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeersensor achter |
| signaal vergeten verlichting |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Zijruit rechts in laadruimte |
| Zijschuifdeur rechts |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de CITROEN op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.