09-04-2019
Benzine
Handgeschakeld
53.526 km
999 cc
5.8 l/100km
09-04-2019
Benzine
Handgeschakeld
53.526 km
999 cc
5.8 l/100km
| Kenteken | V-963-XV Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT COURIER |
| Tellerstand |
53.526 km, op 24-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.0 / AIRCO / CRUISE / NAP |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
JN8
|
| RDW variant |
SFCF1WX
|
| RDW uitvoering |
2AKPZNACKAG
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT COURIER
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1349*12 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
131 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5.8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Afmetingen | 416,00 x 176,00 x 181,00 cm |
| Ledig gewicht |
1225 kg
|
| Massa rijklaar |
1780 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1780 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 38 à € 38 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Brake Assist System |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.