31-08-2018
Diesel
Handgeschakeld
90.174 km
1.997 cc
6.4 l/100km
31-08-2018
Diesel
Handgeschakeld
90.174 km
1.997 cc
6.4 l/100km
| Kenteken | V-961-RR Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Tellerstand |
90.174 km, op 12-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 320 2.0 TDCI L1H1 Trend |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
FCC
|
| RDW variant |
YLF61ABX
|
| RDW uitvoering |
S3WJASABC00UD
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CUSTOM
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1005*11 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
165 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.1 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.9 l/100 km
|
| Afmetingen | 497,00 x 203,00 x 1.965,00 cm |
| Ledig gewicht |
2031 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 1169 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 61 à € 61 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 160.000 km / 72 maanden |
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 120.000 km / 48 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | 240.000 km / 120 maanden |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampen adaptief |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de FORD op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.