01-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
91.506 km
1.499 cc
4.4 l/100km
01-07-2019
Diesel
Handgeschakeld
91.506 km
1.499 cc
4.4 l/100km
| Kenteken | V-95-PJT Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | BERLINGO |
| Tellerstand |
91.506 km, op 22-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | 1.5 BlueHDI Club |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
E
|
| RDW variant |
F
|
| RDW uitvoering |
BHWB-H2A021
|
| RDW handelsnaam |
BERLINGO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0625*04 |
| Omschrijving defect | Vanwege het niet gemonteerd zijn van een passagiersairbag is er voor de buitenste passagierstoel een te licht werkende gordelspanner gemonteerd. |
| Materiële gevolgen | Deze veiligheidsgordel van de voorstoel houdt de passagier bij een ernstige botsing mogelijk onvoldoende tegen. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt gewaarschuwd de buitenste passagierstoel niet te gebruiken voordat het defect is hersteld en wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze vervangt dan de gordel en gordelspanner. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 2487636 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De werking van de passagiersveiligheidsgordel is mogelijk niet juist. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordel kan de voorpassagier mogelijk niet goed op zijn plaats houden bij een zware aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Klanten worden gewaarschuwd de passagiersstoel niet te gebruiken en verzocht zich bij de dealer te melden voor vervanging van het defecte onderdeel. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 2487636 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Afmetingen | 440,00 x 185,00 x 188,00 cm |
| Ledig gewicht |
1294 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 706 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 41 à € 41 per maand |
| APK vervaldatum | 27-05-2027 |
| 2 sits bank voorin |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Radio usb met stuurbediening |
| Regensensor |
| Rubber mat in laadruimte |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| wifi |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.