22-03-2024
Diesel
Automaat
49.746 km
1.950 cc
Onbekend
22-03-2024
Diesel
Automaat
49.746 km
1.950 cc
Onbekend
| Kenteken | V-94-DVF Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | V-KLASSE |
| Tellerstand |
49.746 km, op 25-11-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Obsidian Schwarz Metallic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 300d Extra Lang DC Avantgarde Edition |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
639/2
|
| RDW handelsnaam |
V-KLASSE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Afmetingen | 537,00 x 193,00 x 187,00 cm |
| Ledig gewicht |
2150 kg
|
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 1050 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 64 à € 64 per maand |
| APK vervaldatum | 22-03-2027 |
| Achterruit apart te openen |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische schuifdeur(en) |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Houtafwerking interieur |
| Koplampen adaptief |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur links |
| Zijschuifdeur rechts |
| zijwind assistent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.