12-10-2021
Diesel
Handgeschakeld
224.217 km
1.995 cc
7 l/100km
12-10-2021
Diesel
Handgeschakeld
224.217 km
1.995 cc
7 l/100km
| Kenteken | V-93-PJZ Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Transit Custom |
| Tellerstand |
224.217 km, op 24-04-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zilver |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 TDCI 130pk L2H1 Trend Airco/Navi/Achterklep 10-2021 |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
FCC
|
| RDW variant |
BKFB1ABX
|
| RDW uitvoering |
S3WRCSABCARHD
|
| RDW handelsnaam |
TRANSIT CUSTOM
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Afmetingen | 549,00 x 203,00 x 196,00 cm |
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 80 liter |
| Laadvermogen | 1280 kg |
| Trekgewicht geremd | 2800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 58 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-10-2024 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| BPM-vrij voor ondernemer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatie via Apple Carplay |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Verwarmde voorruit |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.