24-03-2022
Diesel
Onbekend
102.305 km
2.184 cc
Onbekend
24-03-2022
Diesel
Onbekend
102.305 km
2.184 cc
Onbekend
| Kenteken | V-93-LFX Switch kenteken |
| Tellerstand |
102.305 km, op 06-08-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Carrosserievorm | gesloten opbouw |
| RDW type |
250
|
| RDW variant |
CTNFB
|
| RDW uitvoering |
HESK
|
| RDW handelsnaam |
FIAT DUCATO
|
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0044*40 |
| Afmetingen | 541,00 x 205,00 x 252,00 cm |
| Ledig gewicht |
2020 kg
|
| Massa rijklaar |
2120 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1480 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 27-08-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | 144.000km / 60 maanden |
| Onderhoudsinterval | 12 maanden |
| Interieurfilter | 48.000km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 48.000km / 24 maanden |
| Motorolie | 12 maanden |
| Olie, automatische transmissie | 240.000km |
| Oliefilter | 12 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| V-riem | 144.000km / 60 maanden |
| Hydraulische filter, automatische transmissie | 240.000km |
| Opmerkingen |
Brandstoffilter 48.000 km/24 maanden Getande riem elke 60.000 km/36 maanden onder zware rijomstandigheden [koud klimaat, stadsverkeer met lang stationair draaien, stoffige gebieden] onder normale rijomstandigheden, elke 144.000 km/60 maanden Hydraulische filter, automatische transmissie elke 240.000 km Interieurfilter 48.000 km/24 maanden bij gebruik onder zware omstandigheden vaker controleren; indien nodig vervangen Luchtfilter elke 48.000 km/24 maanden alleen in stoffige gebieden, elke 24.000 km Motorolie Elke 12 maanden (voornamelijk stadsgebruik) Olie, automatische transmissie elke 240.000 km Oliefilter Elke 12 maanden (voornamelijk stadsgebruik) Remvloeistof elke 24 maanden V-riem onder normale rijomstandigheden, elke 144.000 km/60 maanden elke 60.000 km/36 maanden onder zware rijomstandigheden [koud klimaat, stadsverkeer met lang stationair draaien, stoffige gebieden] |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.