25-05-2022
Diesel
Handgeschakeld
142.182 km
2.179 cc
Onbekend
25-05-2022
Diesel
Handgeschakeld
142.182 km
2.179 cc
Onbekend
| Kenteken | V-82-PJF Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | JUMPER |
| Tellerstand |
142.182 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 33 2.2 BlueHDi 120 L3H2 Koelwagen 12V Dag + 230V Nachtkoeling 05-2022 |
| Carrosserievorm | Koel-vriestransport |
| RDW type |
Y
|
| RDW handelsnaam |
JUMPER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Omschrijving defect | Door een fout in de software van de regelmodule van de motor (ECU) gaat het motormanagementlampje (MIL) mogelijk niet branden als er fouten optreden. |
| Materiële gevolgen | Een verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder hiervoor wordt gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de regelmodule van de motor (ECU) programmeren met verbeterde software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Ledig gewicht |
2300 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 1200 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 71 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-05-2025 |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun |
| Audio installatie |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bijrijdersbank |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| BPM-vrij voor ondernemer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dag- en nachtkoeling |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Stuurbekrachtiging |
| Vriezer |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.