06-02-2017
Diesel
Handgeschakeld
149.675 km
1.598 cc
6.7 l/100km
06-02-2017
Diesel
Handgeschakeld
149.675 km
1.598 cc
6.7 l/100km
| Kenteken | V-762-DS Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Vivaro |
| Tellerstand |
149.675 km, op 01-12-2023
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Beige |
| Uitvoering | Trafic 1.6 CDTI 122PK EDITION 2017 DUB-CAB |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
F7
|
| RDW variant |
G019
|
| RDW uitvoering |
5FCGB2
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO-B
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0575*17 |
| Plaats chassisnummer | tussen r. voorzitting en deurdorpel |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
174 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6.7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Afmetingen | 540,00 x 196,00 x 195,00 cm |
| Ledig gewicht |
1795 kg
|
| Massa rijklaar |
3000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3000 kg
|
| Laadvermogen | 1205 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 54 à € 54 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-07-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank 3-persoons |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 1 |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Houten vloer in laadruimte |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| lendesteun |
| Lendesteunen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Speciale kleur |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Xenon verlichting |
| Zijruit rechts in laadruimte |
| Zijschuifdeur rechts |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.