13-06-2017
Diesel
Handgeschakeld
187.184 km
1.598 cc
5.9 l/100km
13-06-2017
Diesel
Handgeschakeld
187.184 km
1.598 cc
5.9 l/100km
| Kenteken | V-759-GR Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Vivaro |
| Tellerstand |
187.184 km, op 18-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.6 CDTI L1H1 Sport EcoFlex |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
F7
|
| RDW variant |
D113
|
| RDW uitvoering |
SFCDB2
|
| RDW handelsnaam |
VIVARO-B
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0575*18 |
| Plaats chassisnummer | tussen r. voorzitting en deurdorpel |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
155 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Afmetingen | 500,00 x 196,00 x 195,00 cm |
| Ledig gewicht |
1692 kg
|
| Massa rijklaar |
2960 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2960 kg
|
| Laadvermogen | 1268 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 52 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-08-2026 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achteruitrijcamera |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| Houten vloer in laadruimte |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Zijruit rechts in laadruimte |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.