10-08-2021
Diesel
Handgeschakeld
33.595 km
1.461 cc
4.2 l/100km
10-08-2021
Diesel
Handgeschakeld
33.595 km
1.461 cc
4.2 l/100km
| Kenteken | V-56-GJZ Switch kenteken |
| Merk | DACIA |
| Model | DOKKER |
| Tellerstand |
33.595 km, op 31-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5 Blue dCi 90 Solid |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
SD
|
| RDW variant |
08DS
|
| RDW uitvoering |
JL6DA110N250
|
| RDW handelsnaam |
DOKKER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0030*51 |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Afmetingen | 436,00 x 175,00 x 180,00 cm |
| Ledig gewicht |
1212 kg
|
| Massa rijklaar |
1930 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1930 kg
|
| Laadvermogen | 718 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 655 kg |
| Wegenbelasting | € 38 à € 38 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-07-2026 |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dakdragers |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Tussenschot volledig |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.