04-03-2020
Diesel
Automaat
61.489 km
2.987 cc
10 l/100km
04-03-2020
Diesel
Automaat
61.489 km
2.987 cc
10 l/100km
| Kenteken | V-49-NZP Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | GRAND CHEROKEE |
| Tellerstand |
61.489 km, op 16-03-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 3.0 CRD Overland GRIJS Kenteken[Leer,carplay,pano] |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
WK
|
| RDW handelsnaam |
GRAND CHEROKEE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Omschrijving defect | De hogedrukdieselpomp kan defect raken waardoor defecte componenten in het brandstofsysteem terecht kunnen komen, wat mogelijk tot brandstofgebrek kan leiden. |
| Materiële gevolgen | Door een tekort aan brandstof kan de aandrijfkracht plotseling wegvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de hogedrukdieselpomp vervangen en aanvullende onderdelen van het brandstofsysteem inspecteren en indien nodig vervangen.Voor erkende Chrysler en Dodge dealers zie: AGT Europe Automotive Import SA: www.agtauto.com/find-a-dealer/ of: Auto Export Corporation: www.aeceurope.com/haendler of: Klintberg & Way AB: www.kwauto.com/dealer |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-04265337 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Afmetingen | 483,00 x 194,00 x 179,00 cm |
| Ledig gewicht |
2269 kg
|
| Massa rijklaar |
2949 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2949 kg
|
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 71 à € 71 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-03-2027 |
| aanhanger assistent |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Gelimiteerd slipdifferentieel |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen versnellingspook |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur met houtinleg |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.