28-06-2024
Elektrisch
Automaat
57.226 km
Onbekend
Onbekend
28-06-2024
Elektrisch
Automaat
57.226 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | V-49-FSL Switch kenteken |
| Merk | MAXUS |
| Model | MAXUS EDELIVER 9 |
| Tellerstand |
57.226 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Accu 89kWh L3H2 | BTW | Fabrieksgarantie |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
SV63C
|
| RDW variant |
6620
|
| RDW uitvoering |
033336P
|
| RDW handelsnaam |
MAXUS EDELIVER 9
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00074*02 |
| Topsnelheid | 100 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 18 seconden |
| Afmetingen | 594,00 x 206,00 x 253,00 cm |
| Ledig gewicht |
2615 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 885 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 80 à € 80 per maand |
| APK vervaldatum | 28-06-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| Accident Avoidance System |
| Accukoeling |
| Accuverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Betonplex in laadruimte |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.