17-02-2017
Diesel
Automaat
121.450 km
2.987 cc
7 l/100km
17-02-2017
Diesel
Automaat
121.450 km
2.987 cc
7 l/100km
| Kenteken | V-38-HHZ Switch kenteken |
| Merk | Jeep |
| Model | Grand Cherokee |
| Tellerstand |
121.450 km, op 08-02-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 CRD Limited Aut8 E6 [grijs kenteken] |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
WK
|
| RDW handelsnaam |
GRAND CHEROKEE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Omschrijving defect | De hogedrukdieselpomp kan defect raken waardoor defecte componenten in het brandstofsysteem terecht kunnen komen, wat mogelijk tot brandstofgebrek kan leiden. |
| Materiële gevolgen | Door een tekort aan brandstof kan de aandrijfkracht plotseling wegvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de hogedrukdieselpomp vervangen en aanvullende onderdelen van het brandstofsysteem inspecteren en indien nodig vervangen.Voor erkende Chrysler en Dodge dealers zie: AGT Europe Automotive Import SA: www.agtauto.com/find-a-dealer/ of: Auto Export Corporation: www.aeceurope.com/haendler of: Klintberg & Way AB: www.kwauto.com/dealer |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-04265337 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
184 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Ledig gewicht |
2207 kg
|
| Massa rijklaar |
2949 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2949 kg
|
| Laadvermogen | 742 kg |
| Trekgewicht geremd | 3325 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 66 à € 66 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio installatie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.