17-03-2017
Diesel
Automaat
144.391 km
2.143 cc
5.9 l/100km
17-03-2017
Diesel
Automaat
144.391 km
2.143 cc
5.9 l/100km
| Kenteken | V-329-FJ Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO |
| Tellerstand |
144.391 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 116 CDI Extra Lang Airco Navi Imperiaal 3 zitplaatsen |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
639/4
|
| RDW variant |
KWA3L280V
|
| RDW uitvoering |
3FKU8T33BE
|
| RDW handelsnaam |
VITO
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0458*13 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Tellerstand |
144.391 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De stuurkolom is onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden. |
| Materiële gevolgen | Bij de elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de aarding van de stuurkolom herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De achteruitrijcamera kan bij lage temperaturen een bevroren statisch beeld laten zien. |
| Materiële gevolgen | De bestuurder ziet de werkelijke toestand achter het voertuig niet. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de regeleenheid achteruitrijcamera (RFK) (B84/3) op de getroffen voertuigen updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
154 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5.9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Afmetingen | 537,00 x 193,00 x 191,00 cm |
| Ledig gewicht |
2063 kg
|
| Massa rijklaar |
2800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2800 kg
|
| Laadvermogen | 737 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 64 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-03-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| aanhanger assistent |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterklep |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Houten vloer in laadruimte |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Tachograaf |
| Trekhaak |
| Tussenschot volledig |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
| zijwind assistent |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.