13-04-2017
Diesel
Handgeschakeld
192.597 km
1.968 cc
5 l/100km
13-04-2017
Diesel
Handgeschakeld
192.597 km
1.968 cc
5 l/100km
| Kenteken | V-284-FB Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CADDY |
| Tellerstand |
192.597 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.0 TDI L2H1 BMT Maxi Highline | AIRCO | CRUISE | LADE INRICHTING |
| Carrosserievorm | Bestelauto |
| RDW type |
2KN
|
| RDW variant |
BBDFSDX0
|
| RDW uitvoering |
L0J2FM5FM5A4057N1SN2
|
| RDW handelsnaam |
CADDY
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0217*25 |
| Plaats chassisnummer | in kofferruimte |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
121 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Afmetingen | 488,00 x 179,00 x 184,00 cm |
| Ledig gewicht |
1464 kg
|
| Massa rijklaar |
2299 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2299 kg
|
| Laadvermogen | 835 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Wegenbelasting | € 47 à € 47 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 15-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Hill hold-functie |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak v.a. €800 |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorruit |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.