27-11-2014
Benzine
Handgeschakeld
124.116 km
1.197 cc
Onbekend
27-11-2014
Benzine
Handgeschakeld
124.116 km
1.197 cc
Onbekend
| Kenteken | V-21-GDD Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CADDY |
| Tellerstand |
124.116 km, op 21-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 1.2 TSI Maxi BMT. BENZINE |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| RDW type |
2KN
|
| RDW variant |
BBCBZBX01
|
| RDW uitvoering |
L0J2FM5FM5AH017N1SN2
|
| RDW handelsnaam |
CADDY
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0217*18 |
| Tellerstand |
124.116 km, op 21-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Afmetingen | 488,00 x 179,00 x 184,00 cm |
| Ledig gewicht |
1375 kg
|
| Massa rijklaar |
2233 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2233 kg
|
| Laadvermogen | 858 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Wegenbelasting | € 44 à € 44 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achterruitverwarming |
| Achterruitwisser |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Warmtewerend glas |
| Zijschuifdeur rechts |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.