11-01-2019
Diesel
Handgeschakeld
309.621 km
2.299 cc
9 l/100km
11-01-2019
Diesel
Handgeschakeld
309.621 km
2.299 cc
9 l/100km
| Kenteken | V-19-PKZ Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | MASTER |
| Tellerstand |
309.621 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | T35 2.3 dCi / Oprijwagen / Tijhof / Lier / Luchtvering |
| Carrosserievorm | Autotransporter |
| RDW type |
VJ
|
| RDW handelsnaam |
MASTER
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Tellerstand |
309.621 km, op 23-05-2026
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De brandstofleiding kan doorscheuren tegen de kabelboom in de motorruimte. |
| Materiële gevolgen | Brandstof lekkage kan leiden tot brandstofgeur, overmatig brandstofverbruik en kans op oververhitting. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de brandstofleiding controleren op slijtage en indien nodig vervangen. En zal er een afstandhouder tusssen de brandstofleiding en de motorkabelboom worden aangebracht. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Ledig gewicht |
2505 kg
|
| Massa rijklaar |
3500 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3500 kg
|
| Laadvermogen | 995 kg |
| Trekgewicht geremd | 3000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 77 à € 77 per maand |
| APK vervaldatum | 11-01-2027 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| 3-persoons |
| 3-zits |
| Abschlep |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Auto Transporter |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dubbel lucht |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Excl. BTW |
| Halogeen mistlampen |
| Lier |
| Luchtvering |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| NL-auto |
| Oprijplaten |
| Oprijwagen |
| Regensensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Tachograaf |
| Tijhof |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.