27-05-2026
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
142 km
2.488 cc
Onbekend
27-05-2026
Elektrisch en benzine, benzine
Automaat
142 km
2.488 cc
Onbekend
| Kenteken | V-16-PNR Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Transit Custom |
| Tellerstand |
142 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine / benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Magnetic Metallic (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 320 2.5 PHEV L2H1 Limited DC |
| Carrosserievorm | Bestelbus |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Bedrijfsauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2018/858*00192*02 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Massa rijklaar |
3225 kg
|
| Laadvermogen | 1091 kg |
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 64 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 27-05-2030 |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| aanhanger assistent |
| Achterbank 3-persoons |
| Achterdeuren met ruiten |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achterruitwisser en sproeier |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve bochtverlichting |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airconditioning Climatic Vol Automatisch |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth Streaming |
| Bots herkenning en activatie |
| BOVAG-Garantie |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroompakket |
| Coming / Leaving home functie |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB radio |
| Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Doorlaadopening |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Extra zijschuifdeur |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoogwaardige uitrusting |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Kaartleeslamp voor |
| Keyless Entry |
| Keyless entry & Go |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Led sfeer en omgevingsverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mirror Link |
| Mistlampen voor |
| Mobiele telefoon met Bluetooth |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia scherm standaard |
| Multimediasysteem |
| Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon |
| Navigatiesysteem met kleuren scherm |
| Onderhoudsboekje/Service digitaal |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel |
| Radio |
| Regensensor |
| Reservewiel, volwaardig |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Sync IV |
| Touchscreen |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Tussenschot volledig |
| Uitstelbare zijruiten achter |
| USB aansluitingen voor achterbank |
| Usb type-C bus en laadbus(sen) |
| Velgen Alu, 17 inch |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) ergonomisch |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter |
| wifi |
| Zicht & Licht Pakket |
| zij airbag(s) voor |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijwandbekleding laadruimte |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.