19-11-2018
Elektrisch
Automaat
144.861 km
Onbekend
Onbekend
19-11-2018
Elektrisch
Automaat
144.861 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | TX-487-Z Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL X |
| Tellerstand |
144.861 km, op 24-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 75D 7Pers SOH 92,5 Leder 1Ste Eig. Auto Pilot Incl Btw |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
002
|
| RDW variant |
75X
|
| RDW uitvoering |
B20B7T
|
| RDW handelsnaam |
MODEL X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0667*20 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 504,00 x 227,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2327 kg
|
| Massa rijklaar |
2985 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2985 kg
|
| Laadvermogen | 658 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 110 à € 120 per maand |
| APK vervaldatum | 01-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autopilot |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Carbonafwerking interieur |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramische voorruit |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.