07-03-2013
Diesel
Handgeschakeld
261.379 km
1.560 cc
5 l/100km
07-03-2013
Diesel
Handgeschakeld
261.379 km
1.560 cc
5 l/100km
| Kenteken | TX-052-L Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V60 |
| Tellerstand |
261.379 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.6 D2 Momentum Airco Trekhaak Cruise Bluetooth Parkeersensoren Isofix Centrale Deurvergrendeling |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
F
|
| RDW handelsnaam |
V60
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Beige |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Omschrijving defect | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken. |
| Materiële gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
119 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 463,00 x 187,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1435 kg
|
| Massa rijklaar |
2110 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2110 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Beige |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 154 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen) |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audiobediening op het stuurwiel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX/USB ingang |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanning controlesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling afstandbediening |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen actief |
| Houten versnellingspook |
| Isofix |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lendesteun verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen achter |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| ruitenwisser achter |
| Stabiliteitsregeling (ESP) |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startknop |
| Startonderbreking |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Trekhaak |
| Verstelbare gordelhoogte |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Wegrijassistent helling |
| Winterbanden |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.