05-11-2018
Benzine
Automaat
50.314 km
1.368 cc
6 l/100km
05-11-2018
Benzine
Automaat
50.314 km
1.368 cc
6 l/100km
| Kenteken | TV-107-S Switch kenteken |
| Merk | JEEP |
| Model | RENEGADE |
| Tellerstand |
50.314 km, op 02-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 MultiAir Night Eagle II Limited |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BU
|
| RDW variant |
AXC11
|
| RDW uitvoering |
04A
|
| RDW handelsnaam |
RENEGADE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0300*14 |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
137 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 426,00 x 181,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1880 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1880 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 5-deurs combi |
| 12v aansluiting |
| Aanhanger-assistent |
| Aansluiting 230V |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Airbag(s) side |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoon |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| Binnenverlichting |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Bumper(s) |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische handrem |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Extra getint glas |
| Frontaandrijving |
| Gordels in hoogte verstelbaar |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Instaplijsten |
| Interface |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtframe |
| Luxe interieur afwerking |
| Mistlampen |
| Navigatie-systeem full map + DVD |
| Parkeer-assistent |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Roll Stability Control |
| Semi-Automatische transmissie |
| Sjorogen |
| Speciale kleur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| USB-aansluiting |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vloer in laadruimte |
| Vloermatten |
| Voorstoelen verstelbaar |
| Wielbasis 2570 mm |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.