27-09-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
64.011 km
2.360 cc
2 l/100km
27-09-2018
Elektrisch en benzine
Automaat
64.011 km
2.360 cc
2 l/100km
| Kenteken | TR-642-F Switch kenteken |
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Tellerstand |
64.011 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Parelmoer |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | 2.4 PHEV Intense+ |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CW0
|
| RDW variant |
GGP21
|
| RDW uitvoering |
AVEJRRC5DAAA
|
| RDW handelsnaam |
MITSUBISHI OUTLANDER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0406*31 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 176 kW |
| Vermogen elektromotor | 130 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 55 km |
| Actieradius met range extender | 0 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CDM |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 30 kW |
| Verbruik gemiddeld | 14,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
64.011 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-09-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airco met elektronische regeling |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruisecontrol |
| DAB |
| DAB+ radio |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia systeem |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Radio |
| Regensensor |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| Side-skirts |
| Standkachel |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak |
| Trekhaak afneembaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.