24-08-2007
Benzine
Automaat
260.260 km
4.806 cc
14 l/100km
24-08-2007
Benzine
Automaat
260.260 km
4.806 cc
14 l/100km
| Kenteken | TN-993-R Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
260.260 km, op 27-02-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 4.8 S *385PK*Bom vol*22 inch LMV*Trekhaak*! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
EL22
|
| RDW uitvoering |
01
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0089*06 |
| Plaats chassisnummer | r. in kofferruimte by reservewiel |
| Emissieklasse |
Euro 4
|
| Energielabel | G |
| CO2 uitstoot |
329 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
14 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
20.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
10.1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
2220 kg
|
| Massa rijklaar |
3080 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3080 kg
|
| Laadvermogen | 860 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-08-2026 |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| bestuurdersairbag |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| passagiersairbag |
| Startonderbreker |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.